Objednávka nad 500,- = doprava ZDARMA !!! Objednávka nad 500,- = doprava ZDARMA !!! Objednávka nad 500,- = doprava ZDARMA !!! Objednávka nad 500,- = doprava ZDARMA !!!

Novinky

Můj paprikový příběh...

   Kolem dvaceti jsem svojí budoucnost viděla asi takhle: určitě zůstanu u ledu. Co prosím? Ano, u ledu...jako aktivní bývalá krasobruslařka začnu trénovat malé děti a o víkendu budu sedět jako rozhodčí na kraso soutěžích. Na zimním stadionu v Liberci budu stále jako doma a najdu si tam i chlapa, nejlépe hokejistu.

 

   A skutečnost? Led se mi pod nohama změnil v prašnou cestu světem. Místo zimní bundy a kulicha tu stojím v kraťasech a nad hlavou nemám umělé světlo z haly, ale žhnoucí slunce uprostřed modré oblohy. Liberec je mi vzdálený asi 3000 km a můj syn mi spí v krosně na zádech. O víkendech nikde body za technickou hodnotu a umělecký dojem nerozdávám, ale za to objíždím své dodavatele z rodinných farem na výrobu papriky v oblasti La Vera. Blyštivé medaile od teď vidím v paprikových plechovkách Las Hermanas.

 

   V Čechách jsem tohle červené koření trochu přehlížela, ale za to tady prostupuje mým životem od tkaniček bruslí až po kořínky vlasů. Nasát paprikovou vůni v kraji, kde se jí neobyčejně daří po staletí je nabídka a výzva, kterou s vděčností přijímám a ráda bych se o tento zážitek chtěla podělit i doma. Takže jsem si prostě vymyslela příběh O paprice, a proto všem znalcům dobrého jídla, kdo nic nového nezkusí bude do života ochuzen a kdo se nudí, měl by si koupit medvídka mývala anebo alespoň ty brusle! Jen v mém případě, mývalové došli a na ledové ploše jsem naposledy stála v Londýně, kde jsem strávila 10 let svého života a přičichla si ke světové gastronomii. 

   A proto "Bylo nebylo za devatero horami v jedné španělské vesnici" vznikl eshop s červeným pokladem, který okoření každé jídlo, které milujete a tím pádem si dopíšete i Vy pár vět k příběhu, který právě začíná na Vašem talíři. 

Stránka 1 z 1 - 1 položek celkem