Objednávka nad 500,- = doprava ZDARMA !!! Objednávka nad 500,- = doprava ZDARMA !!! Objednávka nad 500,- = doprava ZDARMA !!! Objednávka nad 500,- = doprava ZDARMA !!!

Sabores del Guijo

Webová stránka značky: Sabores del Guijo
 

Je rodinný podnik, který se od roku 1975 věnuje přirozenému a řemeslnému zpracování likérů, džemů, octů a sirupů ze 100% přírodního ovoce. Ovoce pochází od místních farmářů i soukromých zahrádek z oblasti la Vera. Navazuje na tradici, která od nepaměti přechází z generace na generaci. Momentálně se o obchod stará již třetí generace z Guijo de Santa Barbara.  (oblast Extremadura, Španělsko)

 

Spojují tradici a prestiž s inovacemi a moderní technikou, tak aby každý jejich produkt dosahoval nejvyšší úrovně kvality a chuti.  Takto získávají lahůdkové produkty řazeny do kategorií Labužník a Gourmet po celém Španělsku i ve světě!

 

Proces zpracování sezónního ovoce ve správný okamžik sklizně plodů a následné zpracování loupání, čištění i drcení se provádí ručně ještě ve stejný den, v otevřeném hrnci bez dalších přísad, barviv nebo konzervačních látek. Vysoké teploty a vodní lázeň je to správné konzervování, jakmile sklenice vychladnou, jsou označeny a připaveny k prodeji. 

Proto jsou všechny výrobky bezlepkové. GLUTEN FREE. A chutnají neuvěřitelně skvěle!

Žádné produkty od výrobce Sabores del Guijo nebyly nalezeny....